השחקנים שלנו

#14

לני אהרון

לני אהרון

North Carolina Chapel Hill

המעבר לקולג' בארצות הברית הוא הצעד הגדול והמשמעותי ביותר בחיי. צעד שהתברר כטוב ביותר עבורי. המעבר הזה הביא אותי להבין שאני יכול לעשות הכל. לא קל להשאיר את המשפחה והחברים שלך בבית, אבל כשהגעתי לכאן, הכרתי חברים לכל החיים מתרבויות שונות, שהפכו להיות כמו משפחה. השילוב בין כדורגל לבית ספר מדהים. אני מקבל את התנאים הטובים ביותר להצלחה, לא כמו בישראל. אני חי את החלום!
Lenny Aharon
Yoni Sorokin

#8

יוני סורוקין

יוני סורוקין

University of Central Florida

לפני שהגעתי ל-UCF היו לי הרבה ספקות ופחדים לגבי החיים כאן, הרחק מהמשפחה ומהחברים. כמו כן, לא ידעתי איך אני אסתדר עם הלימודים והשפה. עכשיו, כבר אחרי תקופה קצרה, אני יכול לומר שעשיתי הבחירה הנכונה להגיע לכאן. יש לי הזדמנות לפגוש אנשים מדהימים מכל העולם וללמוד על תרבויות השונות, בנוסף יש לי את האפשרות לקבל כמה עזרה שאני רק צריך במטרה להצליח בלימודים. מתקני הספורט – חדרי כושר, חדרי טיפולים ומגרשים נמצאים ברמה הגבוהה ביותר. וכן צוות האימון והצוות הרפואי מקצועיים מאוד ותמיד מחפשים איך לתרום ולעזור לשחקנים להשתפר. לא יכולתי לבקש יותר.
UCF

#9

בר חזות

בר חזות

University Of Illinois Chicago

הגעתי לארצות הברית לפני כשנה וחצי, לחוות שילוב מיוחד של כדורגל, חינוך וחיים במדינה אחרת. הגישה שספורטאים מקבלים כאן מדהימה, להרוויח תואר ראשון ולעשות חוויה פנטסטית בו זמנית. רק עם הזמן אתה מבין את הפריבילגיה שקיבלת לקבל מלגה, בתמורה לעשות את מה שאתה אוהב. ממליץ לכל מי שרוצה לחוות חוויה מיוחדת.
UIC-Chicago
Bar Hazut
Amir Cohen

#18

אמיר כהן

אמיר כהן

Temple University

אחרי מספר החלטות לא מספיק טובות בקריירה, ההחלטה לצאת למכללות בארצות הברית הייתה הטובה שעשיתי בחיי, גם מבחינת כדורגל וגם מבחינת לימודים והמשך החיים. דודי כמובן עשה הכל שזה יהיה הכי חלק וקל בשבילי ושהמקום גם יתאים לצרכים שלי. ללא ספק החוויה הכי גדולה בחיים שלי בזכות המתקנים שברמה עולמית ,תרבות הספורט בארה"ב, לימודים ברמה גבוהה , אנשים מכל מדינה בעולם שהפכו לחברים טובים, והכי חשוב ההנאה מהכדורגל.
Temple

#22

ליאור נשר

ליאור נשר

Temple University

המעבר לארצות הברית היה הצעד החכם ביותר שיכולתי לעשות. הצעד זה מאפשר לי לשלב לימודים אקדמיים מצויינים ובו זמנית לשחק כדורגל ברמה גבוהה עם מתקנים ברמה עולמית. הגעתי למקום שאני יכול להגשים את עצמי גם מבחינה ספורטיבית וגם אקדמאית. אני רוכש שפה חדשה, מכיר אנשים חדשים, חווה חוויות, מתבגר, נהנה כל יום ויום ובגדול פשוט חיי את החלום.
Temple
Lior Nesher
Hagay Jalon

#1

חגי ילון

חגי ילון

Florida Atlantic University

ההחלטה לעזוב הכול ולטוס למכללות היא כנראה אחת ההחלטות הכי קשות שיש. אחרי שנתיים, אני יכול להגיד בלב שלם שזו ההחלטה הכי טובה שעשיתי. הרווחתי את האפשרות להתאמן ולשחק בתנאים שלא רואים בארץ ולשלב את זה עם לימודים אקדמאים. בנוסף לכל, החיים פה מהנים וכל יום הוא חוויה.
Florida Atlantic University

#25

עומר פריוב

עומר פריוב

Florida Atlantic University

מדובר בחוויה עוצמתית ומאתגרת הן מבחינת כדורגל והן מבחינה אקדמית. לשמחתי כבר בשנה הראשונה שלי, הצלחתי וזכיתי בתואר שכל שחקן צעיר היה רוצה לזכות. בנוסף, הכרתי חברים חדשים מכל העולם, שאחרי תקופה אינטנסיבית כזאת הופכים להיום חלק משמעותי מהחיים שלי. כבר עכשיו ברור לי שההחלטה להגיע לכאן הייתה מאוד נכונה לי.
Florida Atlantic University
Omer Priyov
Eden Oleary

#19

עדן אולירי

עדן אולירי

Seton Hall University

ההימור והליכה לקולג 'זו ההחלטה הקשה ביותר אך הכי טובה שקיבלתי בחיי. תנאים של כדורגל אירופאי, מקצועיות, אינטנסיביות, לימודים ברמה גבוהה עם יחס אישי, וכל כך הרבה חברים וחוויות חדשות לאורך הדרך.
Seton Hall

#11

תומר זלוצובר

תומר זלוצובר

Fordham University

במהלך הקריירה שלי במכללות, חוויתי ימים נהדרים במגרש ומחוצה לו, יעדים, אסיסטים, חגיגות אליפות והמון זיכרונות יפים. עם זאת, גם התחזקתי מאוד. עמדתי בפני אתגרים, כמו מזג אוויר קר יותר ותרבות שונה לחלוטין שאפשרו לי ללמוד הרבה על עצמי. המעבר לארצות הברית אפשר לי לעשות צעד קדימה מכל הבחינות והייתי ממליץ לכל שחקן בעל אופי רציני שרוצה לדאוג לעתידו עבור אפשרות זו המשלבת ספורט ואקדמיה מהשורה הראשונה.
Fordham
Tomer Zlotsover
Amit Hefer

#7

עמית חפר

עמית חפר

University Of San Diego

חוויה מדהימה! ללמוד באמריקה ולשחק כדורגל בזמן שאתה לא יכול להיות טוב מזה. מגורים לבד מחוץ למשפחה מלמדים אותך כל כך הרבה על עצמך ומכינים אותך לחיים.
San_Diego

#10

תומר דרימר

תומר דרימר

University of Hartford

סמסטר הסתיו הקרוב, מסיים את השנה השנייה שלי כספורטאית סטודנטית באוניברסיטת הרטפורד, קונטיקט שנה מלאה בחוויות מדהימות, החל מהיותי חלק מרכזי, גם מבחינה מקצועית וגם חברתית של קבוצת הכדורגל שלי, דרך היכרות עם אנשים שונים מכל רחבי העולם ויצירת חברויות בלתי צפויות, המשך בהצלחה בלימודים לתואר ושיפור האנגלית שלי על בסיס יומי. ממליץ לכל מי שיכול.
Hartford
Tomer Drimmer
Itzik Efraim

#18

איציק אפרים

איציק אפרים

University Of Central Florida

סמסטר הסתיו הקרוב, מסיים את השנה השנייה שלי כספורטאית סטודנטית באוניברסיטת הרטפורד, קונטיקט שנה מלאה בחוויות מדהימות, החל מהיותי חלק מרכזי, גם מבחינה מקצועית וגם חברתית של קבוצת הכדורגל שלי, דרך היכרות עם אנשים שונים מכל רחבי העולם ויצירת חברויות בלתי צפויות, המשך בהצלחה בלימודים לתואר ושיפור האנגלית שלי על בסיס יומי. ממליץ לכל מי שיכול.
UCF

#10

נועם קולקובסקי

נועם קולקובסקי

University of Rhode Island

ההחלטה לבוא לארה"ב ולהפוך לספורטאי-סטודנט הייתה כנראה אחת הטובות שקיבלתי. השגת תואר ראשון תוך כדי משחק ברמה גבוהה זה בהחלט היה אתגר, אבל עכשיו, אחרי שסיימתי, אני יכול לומר שהאתגר הזה עיצב אותי לאדם שאני היום. חוויתי כמה מהרגעים המדהימים בחיי על המגרש עם החברים הכי טובים שלי, ועוד הרבה רגעים גדולים שיהיו זיכרונות שיהיו לי לנצח מחוץ למגרש. כילד ישראלי שתמיד חלם לשחק כדורגל, לטייל בעולם אחרי השירות הצבאי שלי, אבל גם הבטיח לאבא שלי לקבל את התואר הראשון שלי, ההזדמנות הזו הייתה מושלמת שכן היא שילבה את כולם בבת אחת.
Noam Kolakofsky
Ilai Shvika

#4

עילי שוויקה

עילי שוויקה

San Diego State University

ההחלטה לצאת לקולג' ללא ספק שינתה לי את החיים. אני לא יכול לדמיין איך חיי היו נראים אם לא הייתי יוצא למכללה. קשה לתאר במילים את השיפור העצום שחל בי הן מבחינה מקצועית (כדורגל) והן מבחינת ההתפתחות האישית כבן אדם. להיות ספורטאי במכללה בארה"ב זו פריבילגיה אדירה שהייתי ממליץ בחום לכל אדם ששואף גבוה.

#15

אלון גרוד

אלון גרוד

San Diego State University

הכדורגל ברמה מאד גבוהה, כולם רוצים להצליח ונותנים 100 אחוז בכל אימון בלי לזייף. הקבוצה היא כמו משפחה אחת גדולה. בכל מה שקשור לתנאים מסביב אתה מרגיש כאילו אתה משחק בריאל מדריד, הכל גדול וחדש. בהתחלה הלימודים היו קשים, כי זה בשפה זרה ולפעמים יש כיתות של 500 תלמידים, אבל בגלל שאני אתלט, ישר דאגו לתת לי עזרה והצמידו לי יועץ אקדמי ומורה פרטי בכל מקצוע שאני מתקשה בו ולאט לאט גם משתפרים בכל מה שקשור לאנגלית. החוויה היא מדהימה ואני מרגיש בר מזל שניתנה לי ההזדמנות לצאת ללמוד ולשחק בסן דייגו סטייט.
Alon Grod
Noam Kedem

#18

נועם קדם

נועם קדם

Fairleigh Dickinson University

חוויה מיוחדת ומאתגרת במיוחד. דורשת ממני להיות חזקה מנטלית ולא לוותר ברגעי קושי. אני ממליצה בחום.

#8

ינאי סייג

ינאי סייג

Franklin Pierce University

אני שמח שניתנה לי ההזדמנות לעשות את הדבר שאני הכי אוהב, שזה כדורגל וגם לעשות תואר ראשון. ההבדל בין הכדורגל כאן לישראל, הוא שכאן אתה משחק על המגרש עם החברים הכי טובים שלך, מה שהופך את החוויה להרבה יותר מיוחדת. אני כאן רק חצי שנה ויש לי כבר חברים שהם כמו משפחה. בהחלט ההחלטה הטובה ביותר שקיבלתי בחיי.
Yanai Sayag
Nadeer Ghantous

#21

נדיר גנטוס

נדיר גנטוס

Cal Poly Pomona University

אחד ההחלטות הכי קשות שהייתי צריך לקחת אי פעם, התבררה בסופו של דבר כהחלטה הכי טובה. שילוב בין לימודים וכדורגל ברמה גבוהה, להכיר אנשים מכל רחבי העולם ולספוג תרבויות חדשות, זה מסע שבו כל יום אתה לומד משהו חדש שמחשל אותך ובונה אותך ליום שאחרי הקולג׳. הציפיות מסטודנט-אטלט גבוהות מאוד. מצפים ממך להיות על גבול המושלם בכל אימון, משחק, שיעור או מבחן. זה חוויה של פעם בחיים – אז לכל מי שיש את ההזדמנות אני מציע לו שייקח את זה בשתיים ידיים, אתם לא תתחרטו, מבטיח!

#16

עומר גרין

עומר גרין

Cal Poly Pomona University

אז הגעתי בפעם הראשונה שלי לארצות הברית לשחק כדורגל וללמוד. אמנם עבר זמן קצר, אבל אני יכול להגיד שכשהגעתי היה קשה להסתגל לתרבות החדשה ובעיקר לשפה הזרה. אבל עם הזמן, אני יכול להגיד שאני משתפר בכל המובנים ונהנה מרמת כדורגל גבוהה עם מתקנים, צוות אימון , ורמת אימונים ברמה הכי גבוהה. וכמובן משלב זאת עם לימודי תואר ראשון ברמה אקדמאית גבוהה. תוך כדי הגשמת המטרות שלי, אני חווה מדינה חדשה ומדהימה, חברים מכל העולם, והתבגרות מנטלית. מצפה להמשך הדרך בקוצר רוח.
Omer Green
Niv Fogel

#10

ניב פוגל

ניב פוגל

College Of Saint Rose

לעזוב הכל וללכת אל הלא נודע זה תמיד קשה, אבל כבר אחרי תקופה קצרה הכל הופך לחלום. זאת דוגמה מושלמת לכך שעבודה קשה כן משתלמת בסוף. זה שילוב של לימודים וכדורגל ברמה גבוהה עם המון הזדמנויות להגיע הכי רחוק שאפשר. פשוט חוויה מדהימה. ממליץ לכל מי שרוצה ויכול, שילך על זה בכל הכוח.

#26

אופק פינטו

אופק פינטו

Adelphi University

כשהגעתי לפה, הכל היה שונה ומוזר בהתחלה אבל החברים לקבוצה והצוות המקצועי היו שם כדי לעזור לי להתאקלם בכל מה שהייתי צריך. האנגלית שלי השתפרה ברמות והלימודים רק הולכים ומשתפרים. מבחינת הכדורגל אני נמצא בקבוצה מדהימה שרק רוצה לזכות בכל תואר אפשרי, מתקנים ברמה גבוהה ויש את כל האמצעים להצלחה. רוב שחקני הקבוצה הם שחקנים מארצות זרות וזה מה שמחבר בין כולנו, מטיילים בלי סוף ביחד ומתגבשים יותר ויותר מרגע לרגע. שמח שהגעתי למקום שאני נמצא בו ואני בטוח שיהיה אפילו טוב יותר בהמשך.
Ofek Pinto
Sagi Hirsch

#14

שגיא הירש

שגיא הירש

Georgia Gwinnett College

אחרי חששות גדולים מהמעבר למדינה רחוקה עם תרבות שונה ושפה זרה, גיליתי פה אנשים מדהימים שקיבלו אותי בצורה הכי יפה שיש. לקח קצת זמן להתרגל ללמוד באנגלית, אבל קיבלתי עזרה מכל פרופסור כדי שאוכל להצליח גם בזה. המתקנים פה ברמה גבוהה מאוד, כמו גם רמת האימונים והידע של הצוות המקצועי והרפואי. אני מאושר שהגעתי לכאן וממליץ מאוד!

#2

יותם בלבול

יותם בלבול

Lee University

הגעתי למכללה בפעם הראשונה ולא היה לי מושג כמה הכל בגדול כאן. המתקנים כאן מהשורה הראשונה, טובים יותר מהרמות הגבוהות ביותר במדינה, צוות אימון רחב ברמה מעולה. הלימודים כאן מצוינים, מתחשבים מאוד בספורטאים ומנסים לעזור בכל מה שצריך. פשוט מדהים!
Yotam Balbul
Sagi Rada

#4

שגיא ראדה

שגיא ראדה

Lee University

החוויה הכי מטורפת וחזקה שחוויתי. אני עושה את מה שאני הכי אוהב ולומד לתואר יחד עם זה. רמת הכדורגל גבוהה וקצב המשחק מהיר מאוד. אני פוגש אנשים מכל העולם, משפר את האנגלית שלי וגם נהנה מהחיים בקולג'. אני חווה כאן מקצוענות ברמה שלא נמצאת בשום מקום בארץ, בין אם זה במאמנים עצמם או בהשקעה בדבר קטן. מגרשי הכדורגל, חדרי הכושר וחדרי הטיפולים כולם ברמה הגבוהה ביותר שנתקלתי בהם. להגיע לכאן הייתה ההחלטה הטובה ביותר שקיבלתי בחיי.

#15

אנטואן טריפונוב

אנטואן טריפונוב

Post University

לפני שהגעתי לקולג' דאגתי מאוד מכל הקשיים שאעבור. אם זה מבחינת שפה וכדורגל, אבל אני יכול לומר שכל הדאגות שלי נעלמו ברגע שהגעתי. זה ללא ספק אחד הדברים הכי טובים שקרו לי אי פעם. הופתעתי מאוד מרמת הכדורגל, בנוסף לעובדה שאתה מכיר אנשים ממדינות שונות, רק מגבירים את החוויה.
Antoine Trifonov
Eden Gendler

#6

עדן גנדלר

עדן גנדלר

Post University

אני נמצא במכללות תקופה די קצרה. בתקופה הזו כבר השתפרה לי האנגלית בצורה מדהימה, ובלימודים כל שבוע אני מרגיש שיפור. הכרתי מלא אנשים חדשים מכל ארה"ב ומהעולם בכלל, טיילתי עם הקבוצה שלי למשחקים בכל רחבי החוף המזרחי, למדתי את הכדורגל פה שהוא מאוד פיזי ומהיר והגעתי עם הקבוצה שלי לגמר המחוז שלי. אני נהנה מכל רגע וזה רק הולך ומשתפר.

#17

חאלד קאסום

חאלד קאסום

Tyler Junior College

לא דמיינתי שאני אטוס לארצות הברית ואקבל את התנאים הכי טובים שאפשר לקבל האם זה מבחינת לימודים וגם מבחינה מקצועית (כדורגל).חוויה שאי אפשר לתאר במילים, כל אחד שרוצה לשלב בין הלימודים לכדורגל זה ההחלטה הכי נכונה שהוא יכול לקבל. שנה ראשונה שלי בארצות הברית ומרגיש שאני שם כבר 10 שנים, החיבור וההתאקלמות שם הם דבר בלתי נתפס.
Khaled Qasoum
Neil Strauber

#00

ניל שטראובר

ניל שטראובר

Tyler Junior College

עם כל הספקות לעזוב את משפחתי וחבריי, אחרי היום הראשון במכללה, ידעתי שלקחתי את ההחלטה הנכונה. בעזרת כל צוות Horizon Life Sport קיבלתי את כל מה שצריך כדי לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי איזו מכללה מתאימה לי. מבחינתי, החלק הטוב ביותר הוא הפלטפורמה שמאפשרת לך לשלב כדורגל ואקדמיה בצורה מושלמת. צברתי הרבה חברים וניסיון מהתקופה כאן ומצפה להמשך ההרפתקה!

#9

שלו כתר

שלו כתר

Anderson University

אני ממליץ לכל שחקן לנצל הזדמנות זו בשתי ידיים. זה לא צעד קל להחליט לעזוב הכל, משפחה וחברים ולעבור למדינה אחרת. אבל ברגע שאתה עושה את הסוויץ' הזה ועושה אותו במאה אחוז, זה שווה את זה. מבחינת כדורגל – אתה מקבל את הכיסוי הטוב ביותר שיכול להיות מבחינה רפואית, טיפולים, ואמבטיות קרח. ומבחינה אקדמית, אנו מקבלים שיעורים והמורים כאן עוזרים מאוד לספורטאים. לא יכולתי לבקש יותר! בסופו של דבר, המטרה העיקרית היא לסיים תואר ראשון.
Shalev Keter
Vladik Margolin

#4

ולדי מרגולין

ולדי מרגולין

University of Montevallo

לעזוב הכל ולנסוע אל הלא נודע זה תמיד קשה, אבל בשבילי זאת הייתה אחת החלטות הכי קלות שלקחתי בחיים. מהרגע הראשון שנודע לי על אפשרות לעבור לשחק כדורגל בשילוב לימודי תואר בארצות הברית, לא חשבתי פעמיים ופשוט לקחתי את זה בשתי ידיים. השילוב של ספורטאי – סטודנט ברמה הכי גבוהה שיש, גורם לך להוציא מעצמך דברים שלא הכרת. אתה מכיר אנשים ותרבויות חדשות ובכל יום לומד וחווה משהו חדש. החוויה הזאת מדהימה, ממליץ בחום לכל מי שרוצה להגיע, שייקח את זה בשתי ידיים.

#8

ארד לב ארי

ארד לב ארי

University of Montevallo

עזבתי את הארץ וקצת חששתי לקראת מה אני הולך אבל מהר מאוד כל החששות התפוגגו כשהבנתי שקיבלתי את ההחלטה הכי טובה שיכלתי לעשות. לשלב כדורגל בתנאים הכי מקצועיים שיש יחד עם לימודים בהשכלה גבוהה וחיי החברה בקולג' זה שילוב מנצח. הכרתי אנשים מכל העולם ועשיתי חברים לכל החיים ,וחוויתי חוויות שרואים רק בסרטים. אני ממליץ לכל אחד שחושב על התהליך הזה לבחור במכללות כי מהר מאוד הוא יבין שהוא עשה את ההחלטה הנכונה.
Arad Lev Ari
Noy Daabul

#4

נוי דעבול

נוי דעבול

Radford University

רמת המקצוענות פה היא דבר שעוד לא נתקלתי. האימונים בקצב גבוה מאוד עם שחקנים פיזיים מאוד, צוות האימון דואג לבריאות ולכשירות שלך 24/7 . אסור לשכוח שאחת ממטרות הקבוצה זה הלימודים, ובתור אתלט אתה צריך להשקיע בלימודים ולספק תוצאות יותר מכל סטונדט רגיל . ולגבי חיי החברה – ממש כמו בסרטים, אין מה להוסיף.

#22

גוני בן טל

גוני בן טל

Baker University

המעבר לארה"ב מתברר בדיעבד כאחת ההחלטות הטובות שקיבלתי. בכל יום שעובר אני נהנה מכדורגל ברמה גבוהה, לימודים אקדמיים והתרבות היומיומית השונה. אני נחשף ועובר דברים נהדרים, שככל הנראה לא הייתי עובר אם הייתי מוותר על ההזדמנות הזאת.
Gonnie Ben Tal
Roni Spektor

#5

רוני ספקטור

רוני ספקטור

Santa Barbara City College

הגעתי למכללת סנטה ברברה סיטי בסמסטר הסתיו הזה. זה מקום מדהים, מהנה והכי חשוב כיף לשחק שם ואתה גם מקבל הזדמנות להתקדם אחריו. מאוד ממליץ.

#14

יאיר מלוקה

יאיר מלוקה

Santa Barbara City College

ביולי האחרון, הצטרפתי למכללת סנטה ברברה סיטי בקליפורניה והחלום הפך למציאות. אני נהנה מכל רגע ומכל מה שאני עובר, חוויה מטורפת ושמח שאני שם.
Yair Meluka
Bar Galanti

#11

בר גלנטי

בר גלנטי

Anderson University

אין ספק שזו לא הייתה החלטה פשוטה, אבל עבורי זה היה כן חד משמעית. השילוב של כדורגל עם תואר ראשון, הוא משהו שאינו מוכר בישראל. המתקנים כאן ברמה גבוהה, אני נהנה לשחק כאן כדורגל, כי הכל מקצועי ונלקח ברצינות. לאחר כמה חודשים כאן הסתגלתי לשגרה והדברים עובדים בצורה הרבה יותר חלקה. אני נהנה כאן וממליץ בחום לכל מי שמחפש התחלה חדשה.

#10

תום בר יוסף

תום בר יוסף

Delta State University

בכדורגל רמת מקצוענות היא ברמה הכי גבוהה שיש וזה מתחיל בדברים הכי קטנים שבארץ לא מייחסים להם חשיבות. (ביגוד, נעליים, אמבטיית קרח, טיפולי פיזיותרפיה, משקאות אנרגיה לפני ואחרי אימון, תפריט תזונה מסודר). בנסיעות ארוכות למשחקים ישנים בבתי מלון איכותיים, עוצרים לאכול במסעדות כל הקבוצה ביחד לגיבוש. פשוט חוויה! בלימודים, הכל מתחיל ונגמר בגישה שלך. אם תשקיע, תצליח. בסה"כ, אני נהנה מאוד ומרגיש שקיבלתי את ההחלטה הכי נכונה לגבי העתיד שלי.
Tom Bar Yosef
Adir Versano

#7

אדיר ורסנו

אדיר ורסנו

Wayland Baptist University

אין מילים שיצליחו לתאר את החוויה העצומה הזאת – כדורגל מכללות. אתה מתאמן ומשחק ברמה גבוהה, שובר כל שיא אישי, רואה ולומד תרבויות שונות מכל העולם, לומד לחיות לבד במדינה זרה ומשלב לימודים אקדמאים בשפה זרה. פשוט מדהים. לפעמים אני לא מעכל שזאת המציאות שלי! אני מודה לצוות הורייזון לייף ספורט על הזדמנות של פעם בחיים.

#3

אוראל טייב

אוראל טייב

College of Saint Rose

המעבר לקולג' בארצות הברית הוא הצעד הכי גדול ומשמעותי בחיי. צעד שהתברר כטוב ביותר עבורי. המעבר הזה נתן לי להבין שאני מסוגל לעשות כל דבר. לא קל לעזוב את המשפחה והחברים בבית אבל שהגעתי לפה הכרתי חברים לכל החיים מתרבויות שונות, חברים שהפכו למשפחה. השילוב בין כדורגל ללימודים הוא מדהים. אני מקבל את התנאים הטובים ביותר להצלחה, דבר שלא רואים בארץ. חי את החלום!
Orel Tayeb
Raz Levy

#20

רז לוי

רז לוי

Iowa Lakes CC

לפני שהגעתי לארצות הברית והצטרפתי למכללה שלי, היו לי הרבה מחשבות כי האנגלית שלי הייתה ממש גרועה וחיים בלי המשפחה והחברים שלי נשמעים ממש קשה. אבל אחרי שבועיים כאן, ידעתי שקיבלתי את ההחלטה הנכונה. הכרתי המון חברים מכל העולם, תכנית הכדורגל מדהימה ואשיג את התואר אחרי ארבע שנים, מה שהופך את זה ליותר טוב.

#3

ג'וליאן לוקומי

ג'וליאן לוקומי

Belmont University

לבוא לארה"ב ולהשאיר את המשפחה שלי מאחור, לא היתה החלטה קלה אבל זה משהו שאני אף פעם לא מתחרט. ההזדמנות שניתנה לי לבוא לשחק כדורגל בקולג' היא מדהימה, לקבל חינוך ברמה גבוהה ולשחק ברמה גבוהה של כדורגל גם כן. המתקנים מדהימים והטיפול שהעובדים נותנים לספורטאים הוא הטוב ביותר. זה משהו שגורם לך להרגיש כמו בבית. להכיר תרבויות חדשות וללמוד שפה חדשה, זה משהו שגרם לי לגדול הרבה כאדם. כמו כן, להתחרות ברמה גבוהה ובמתקנים טובים גרמה לי לגדול כשחקן.
Julian Lucumi
Daniel Himay

#8

דניאל חימאי

דניאל חימאי

Delta State University

מאז תחילת תקופתי כספורטאי וסטודנט, באוניברסיטה בארצות הברית, חוויתי לא מעט חוויות. חלקן מאתגרות, אך רובן בלתי נשכחות. להכיר חברים מארצות שונות, להכיר את התרבויות השונות, לטייל באזורים נרחבים בארצות הברית, מערים גדולות לעיירות סקי קטנות שלא רציתי לעזוב. חל שיפור בכל חלקי החיים כספורטאי וכסטודנט, אך הכי חשוב כאדם טוב עם מנטליות חזקה מתמיד! ללא ספק, נהנה מהתהליך ומכל מה שהוא מציע.

#00

שגיא בדש

שגיא בדש

Yeshiva University

המעבר לקולג' הוא דבר שמלווה בהרבה היבטים. אם זה בכדורגל, שזה מתקנים ברמה ורמת אימון שהיא שונה מהארץ. מההיבט חברתי, הכרתי חברים שהם כמו אחים והם יעזרו במה שצריך לא משנה מתי ואיפה והכי חשוב זה הלימודים, שבהתחלה קצת קשה, אבל אחר כך שהסמסטר נגמר הסתכלתי אחורה והבנתי שזו חוויה שלא הייתי חווה בשום מקום אחר. זה ללא ספק הצעד הכי חשוב שעשיתי ואני ממליץ לכולם לעשות אותו.
Sagi Badash
Michael Nadew

#23

מיקי נדאו

מיקי נדאו

Southeastern Community College

ההחלטה ללכת לקולג' בארה"ב זו ללא ספק ההחלטה הטובה ביותר שקיבלתי. אני רק מתחיל וזו חוויה אדירה. מצפים ממך להיות ברמה גבוהה של כדורגל ואקדמיה באופן שווה. ממליץ בחום לכל מי שיש לו הזדמנות לעשות את זה, לא לחשוב פעמיים.

#32

רון וייל

רון וייל

Northeast Texas Community College

מאז שהגעתי לקולג' אני מבין עד כמה ההחלטה הייתה נכונה להגיע לכאן. אני מבין כמה כיף לפגוש חברים חדשים מכל העולם, לשחק כדורגל בחו"ל, לזכות בתהילה במכללה על היותך ספורטאי ובו זמנית לשלב לימודים. פשוט מדהים!
Ron Weil
Liron Bahash

#21

לירון בחאש

לירון בחאש

Mercer County Community College

הרגע הזה שהוא כמה שניות בודדות לפני העלייה לכר הדשא, במרחק כל כך גדול מהבית שלך שהכרוז אומר את השם שלך, שמיעת ההמנון האמריקאי ולראות את הקהל שמגיע כל פעם, זאת תחושה בלתי ניתנת לתיאור כל פעם מחדש. להיות שחקן בקולג' זה דבר מדהים. הכל מתנהל בצורה מאוד מקצועית. האימונים ברמה מאוד גבוהה, מהדברים הקטנים ועד הגדולים. אני חושב שזה הדבר הכי טוב בשביל שחקן כדורגל צעיר שהקריירה שלו נתקעה מסיבה כזו או אחרת. זה המקום והקרש קפיצה הכי טוב לדעתי, מקצועית ואישית והשילוב הנדיר עם הלימודים שיש את האפשרות גם לבנות לעתיד שלך רשת ביטחון, זה דבר מדהים. ממליץ מאוד!

#7

אודי כהן

אודי כהן

University of Hartford

עד עכשיו לעבור לקולג’ זה הבחירה הכי טובה שעשיתי בחיים. הרמה של הכדורגל פה מאוד גבוהה והציפיות ממך כשחקן וכסטודנט מאוד גבוהות. בהתחלה צריך לעבוד קשה גם במגרש וגם בלימודים כדי להוכיח את עצמך. זה לא קל להיות רחוק מהמשפחה והחברים, ללמוד באנגלית ולשלב בין הרבה אימונים להרבה שיעורים. אבל בסופו של יום כולם חולמים להיות בקולג’ וכן זה בדיוק כמו בסרטים!
Hartford
Udi Cohen
Eshel Chardon

#11

אשל חרדון

אשל חרדון

Cal Poly Pomona University

הצעד שלקחתי, הוא בבירור הצעד הגדול והמשמעותי ביותר בחיי עד היום. אני מרגיש בר מזל על כך שנפלה לידיי הזכות להגשים אחד מתוך מליון החלומות שלי. כל רגע שאני עובר פה אני מרגיש יותר ויותר בבית. הניסיון והחוויות שאני צובר פה ילוו אותי לכל מקום אליו אלך. אני פוגש פה אנשים מכל העולם ומרוויח חברים לכל החיים מתרבויות ועולמות שונים. אני מרגיש שאני בן אדם מגוון ומלומד הרבה יותר. כיף לי!

#11

דניאל אלטמן

דניאל אלטמן

University of Hartford

כאשר שמעתי על האפשרות לשלב בין לימודים וכדורגל, מיד קפצתי על ההזדמנות. עזבתי את הארץ, המשפחה והחברים, והתחלתי אתגר משמעותי בחיי. הגעגועים לארץ הם רבים, אבל ברגע שאתה יודע שאתה מצליח לנצל את הכישורים שלך גם במישור הספורטיבי וגם במישור האקדמי אז מרגישים סיפוק אדיר וההקרבה שעושים בשביל זה משתלמת מאוד.
Hartford
Daniel Altman
Dor Uzan

#9

דור אוזן

דור אוזן

Saint Peter's University

עדיין קשה לי לעכל שאני משחק ולומד בקולג' בארה"ב, באזור ניו יורק, חצי שעה נסיעה ברכבת ממנהטן. תמיד שאפתי לשלב לימודים וכדורגל אך, לעשות זאת בארה"ב, זה פשוט חלום! כמובן שזה לא תמיד קל, להיות רחוק מהמשפחה, ללמוד בשפה זרה ולעמוד בציפיות ממך על הדשא. אך כשאתה מצליח זאת הרגשה אדירה של גאווה וסיפוק. ממליץ בחום לכל מי שמתאים ויכול.

#6

איתי ארז

איתי ארז

Fairleigh Dickinson University

החוויה בארה"ב מדהימה. אי אפשר להבין את זה עד שאתה לא פה. היו לי המון מחשבות איך אעזוב את המשפחה ולהיות במקום אחר עם תרבות שונה ושפה שונה. הכדורגל והאימונים ברמה טובה מאוד והמאמנים מקצוענים לכל דבר. הקטע החברתי מדהים, בהתחלה צריך להסביר לאנשים שישראל מדינה שונה ממה שהם רואים בטלוויזיה, ולאחר כמה שבועות שמכירים אותך הם רוצים להגיע לבקר. באופן כללי, אני מאוד מאוד מרוצה וממליץ לאנשים לעשות את הצעד הזה. זהו צעד מדהים שיתרום לי רבות להמשך הדרך.
Itai Erez
Sagi Lev Ari

#18

שגיא לב ארי

שגיא לב ארי

Cal State Northridge

קריירת הקולג' שלי הייתה משהו שאחזיק קרוב ללבי. מאז שאני זוכר את עצמי, תמיד הייתי מעוניין ברעיון של שילוב לימודים וכדורגל בארצות הברית, וזה בהחלט לא אכזב. המתקנים כאן ברמה הכי גבוהה, חלקם טובים יותר אפילו מאלה של קבוצות מקצועניות. אמנם, זה קשה לפעמים להיות סטודנט במשרה מלאה בשילוב עם כדורגל על בסיס יומי, אבל ברגע שאתה מתרגל זה פשוט כיף אמיתי – וזה מלמד אותך להיות מאורגן היטב ובוגר יותר. בנוסף לכך, פגשתי כמה חברים טובים שללא ספק אשאר במגע עימם לאורך כל החיים.

#3

דוד לזארוף

דוד לזארוף

Marymount California College

לשחק במכללות זה חלום שהתגשם. זוהי אווירה שונה , שפה שונה , התנהלות אחרת ורמה גבוהה מאוד של רצינות ומקצוענות שעושה את זה כפשוט תענוג וחוויה לשחק כדורגל במכללות. זכיתי לחוות דברים שאקח איתי לכל החיים כמו להכיר אנשים ממדינות זרות ולגור במעונות כמו בסרטים. אם הייתי יכול, הייתי מוכן לעשות זאת בכיף עוד עשר שנים.
David Lazarof
Keren Sharabi

#7

קרן שרעבי

קרן שרעבי

Oklahoma City University

חווית היציאה לארה"ב במטרה לשלב לימודים וכדורגל היא חוויה שאסור לפספס. הידע שרוכשים, התרבויות השונות, החברים שמכירים, וההכרה האינסופית שמקבלים מהסובבים שווים כל רגע. בשבילי, לעזוב את מה שמוכר לי היה קשה במעט, אבל הבנתי שיש לי הזדמנות להתחיל ולבנות את הקריירה שלי מחדש.

#5

טל בובליל

טל בובליל

Drexel University

ההחלטה הקשה ביותר שעשיתי אי פעם, בסופו של דבר התבררה כהחלטה כטובה והמשפיעה ביותר על חיי. אינספור החוויות שחוויתי וההיכרויות עם אנשים מדהימים מכל רחבי העולם ייצבו את חיי למי שאני היום. אני אסיר תודה על כך שחוויתי ורכשתי ניסיון חיים שכזה וללא ספק הייתי מקבל את אותה ההחלטה שוב.
Tal Bublil
Amit Aburman

#7

עמית אבורמן

עמית אבורמן

Boston College

היום בהסתכלות לאחור, אין בי צל של ספק שזו ההחלטה הטובה ביותר שעשיתי בחיי. המקצוענות, המורים, החברים הרבים מכל קצוות תבל העניקו לי חוויה עוצמתית שלא הרבה זוכים לה. ללמוד תרבויות חדשות בשילוב תואר אקדמאי מהמוסדות הטובים בעולם תוך שילוב אהבתי למשחק הכדורגל פתחו בפני עולם חדש של הזדמנויות.