השחקנים שלנו

#2

יוני סורוקין

יוני סורוקין

University Of California - Los Angeles

לפני שהגעתי לארה"ב היו לי הרבה ספקות ופחדים לגבי החיים כאן, הרחק מהמשפחה ומהחברים. כמו כן, לא ידעתי איך אני אסתדר עם הלימודים והשפה. עכשיו, כבר אחרי תקופה קצרה, אני יכול לומר שעשיתי הבחירה הנכונה להגיע לכאן. יש לי הזדמנות לפגוש אנשים מדהימים מכל העולם וללמוד על תרבויות השונות, בנוסף יש לי את האפשרות לקבל כמה עזרה שאני רק צריך במטרה להצליח בלימודים. מתקני הספורט – חדרי כושר, חדרי טיפולים ומגרשים נמצאים ברמה הגבוהה ביותר. וכן צוות האימון והצוות הרפואי מקצועיים מאוד ותמיד מחפשים איך לתרום ולעזור לשחקנים להשתפר. לא יכולתי לבקש יותר.
Yoni Sorokin
Yaniv Bazini

#16

יניב בזיני

יניב בזיני

North Carolina State university

הבחירה לעבור לארצות הברית היתה בחירה לא קלה בכלל. לעזוב את המשפחה והחברים בארץ ובמיוחד את כל מה שהתרגלתי ‏ובניתי בעולם הכדורגל. ועכשיו אחרי תקופה פה, אני לא ‏מתחרט אפילו לשנייה. התנאים פה מטורפים והמאמנים וכל הצוות עושים הכל כדי שתהייה השחקן הכי טוב שאתה יכול להיות ותוך כדי לומדים ומוציאים תואר, שזה הבונוס הגדול פה. אני אגיד את זה שוב, אפילו שהיה לי אפשרות לשחק ברמה גבוהה בישראל, אני בחרתי לבוא לפה ואני לא מתחרת לשנייה. מפה יש אפשרויות לצאת לרמות יותר גבוהות מהארץ.

#9

בר חזות

בר חזות

Santa Clara University

הגעתי לארצות הברית לפני כשנה וחצי, לחוות שילוב מיוחד של כדורגל, חינוך וחיים במדינה אחרת. הגישה שספורטאים מקבלים כאן מדהימה, להרוויח תואר ראשון ולעשות חוויה פנטסטית בו זמנית. רק עם הזמן אתה מבין את הפריבילגיה שקיבלת לקבל מלגה, בתמורה לעשות את מה שאתה אוהב. ממליץ לכל מי שרוצה לחוות חוויה מיוחדת.
Bar Hazut
Tal Segev

#18

טל שגב

טל שגב

North Carolina State university

במהלך כל התקופה שלי כשחקן כדורגל, החלום שלי היה לשחק בתנאים הכי טובים ולחוות את המקצוענות הנדרשת כדי להצליח. לפני שהגעתי לארה"ב היו לי הרבה חששות אם זה הצעד שאני צריך לעשות כדי לשדרג את עצמי כשחקן, ובסוף כשהלכתי על זה ואני חווה את זה, אני מרגיש שאני משתפר כשחקן וכבנאדם. יצאתי מאזור הנוחות שלי ויצאתי למסע שכל אחד חולם עליו. כל אנשי הצוות פה דואגים שתקבל כל סיוע אפשרי כדי להשתפר ככדורגלן וכסטודנט. המתקנים והאימונים פה ברמה הגבוהה ביותר וכמובן התואר, המפתח הכי חשוב לעתיד.

#1

רותם פדידה

רותם פדידה

University Of Hartford

ללא ספק אחת החוויות הכי עוצמתיות שיצא לי לחוות, קשה לחוות משהו כזה בארץ ולכן אני ממליץ להמון שחקנים צעירים לצאת ולעשות את המהלך הזה, ללא ספק משנה חיים!
Hartford
Rotem Fadida
Lotem Ben Dov

#25

לוטם בן דוב

לוטם בן דוב

Xavier University

הבחירה שלי לשחק כדורגל ולקבל השכלה בארצות הברית הייתה אחת ההחלטות החשובות שקיבלתי עד כה בחיי. כשחקן כדורגל עם חלום, אתה רוצה את הטוב שבטוב כדי להשיג את המטרות שלך. בין אם זה מנקודת מבט אקדמית או אתלטית. הגעתי לארה"ב הביאה אותי בדיוק לזה. המתקנים, רמת המשחק והתחרות ברמה הגבוהה ביותר ומשהו שחלמתי עליו מאז שהייתי ילד. לא היה קל להשאיר את המשפחה, החברים וכל החיים מאחור, אבל ההזדמנות לצאת מאזור הנוחות שלי הייתה כזו שלעולם לא אשכח. כמו כן, התנסות בחיים כספורטאי סטודנטים היא עוד הזדמנות מדהימה שתכין אותי לחיים האמיתיים לאחר הקולג 'ותעזור לי להפוך לשחקן כדורגל טוב יותר, לאדם טוב יותר ולסתם גרסה טובה יותר של עצמי.

#12

יוחאי קריב

יוחאי קריב

Coastal Carolina University

אני יכול להגיד שהצעד הזה הוא הצעד הכי נכון שעשיתי בחיים שלי. יש הבדל ברור בין אורך החיים של אתלט בישראל לארצות הברית ואפשר להבין את זה רק אחרי תקופה כאן כסטודנט וכשחקן כדורגל. קשה להאמין שהפריווילגיה הזאת אמיתית בכלל. אני זוכר שהגעתי בפעם הראשונה לאוניברסיטה, שמתי נעלי ספורט ויצאתי לריצה בקמפוס. לא הצלחתי להאמין שיש לי ארבע שנים במקום המטורף הזה. כבר כמה חודשים שאני קם בבוקר עם חיוך ולא יכול לחכות להתחיל את היום שמחכה לי.
Yochai Kariv
Lenny Aharon

#14

לני אהרון

לני אהרון

North Carolina Chapel Hill

המעבר לקולג' בארצות הברית הוא הצעד הגדול והמשמעותי ביותר בחיי. צעד שהתברר כטוב ביותר עבורי. המעבר הזה הביא אותי להבין שאני יכול לעשות הכל. לא קל להשאיר את המשפחה והחברים שלך בבית, אבל כשהגעתי לכאן, הכרתי חברים לכל החיים מתרבויות שונות, שהפכו להיות כמו משפחה. השילוב בין כדורגל לבית ספר מדהים. אני מקבל את התנאים הטובים ביותר להצלחה, לא כמו בישראל. אני חי את החלום!

#33

אדיר רפאל

אדיר רפאל

University Of Wisconsin

למי שעדיין מתלבט אם ללכת לקולג' אמריקאי או לא, אני ממליץ בחום לנסות את החוויה הזו, כנראה הטובה הכי גדולה שיכולתי לעשות לעצמי. סגנון החיים של הקולג' האמריקאי הוא שילוב של כדורגל מקצועי, לימודים אקדמיים ברמה גבוהה, היכרות של חברים חדשים וקבלת כלים לחיים.
Adir Raphael
Ariel Hadar

#12

אריאל הדר

אריאל הדר

University Of Central Florida

לפעמים בחיים אתה חווה משהו שמשנה אותך, משהו שקורה ומוציא אותך מאזור הנוחות שלך. השינוי שעשיתי ממשחק בליגה השנייה בישראל לליגת קולג'ים באוניברסיטת UCF (אחת מתכניות הכדורגל הטובות ביותר באמריקה) היה אחד מהם. יש לי כאן הכל כדי להצליח על המגרש ומחוצה לו. אני משפר את משחק הכדורגל ובמקביל לומד לתואר ראשון בכלכלה.
UCF

#11

רז אמיר

רז אמיר

Seton Hall University

חוויות המכללות מבחינתי היא מדהים ויוצא דופן. משהו שרציתי לעשות כל חיי, ללמוד ולשחק כדורגל. המתקנים, הלימודים, האנשים, החוויות, השיפור הספורטיבי והאישי, זה משהו שאקח איתי וילווה אותי למשך המון שנים קדימה. עבודה קשה היא תנאי הכרחי בתהליך. לכו ותגשימו את עצמכם!
Raz Amir
Rom Brown

#17

רום בראון

רום בראון

Northwestern University

להיות ספורטאי-סטודנט זו חוויה נהדרת. אתה מקבל חינוך ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי שאתה משחק את הספורט שאתה אוהב, במערכת העוזרת לך להצליח על המגרש ומחוצה לו ומספקת לך את כל התנאים לעשות זאת. המתקנים הספורטיביים ורמת המקצועיות הם ברמה עולמית, ויש הרבה משאבים שהושקעו כדי לתמוך גם בהצלחה האקדמאית של הספורטאים. למרות שחיים לבד במדינה אחרת היא מאתגרת, החוויה בונה את האופי שלך, מבשילה אותך, דוחפת אותך לעבר מציאת הגרסה הטובה ביותר של עצמך ומכינה אותך בדרך הטובה ביותר לחיים אחרי הקולג' אני מרגיש בר מזל לעבור את המסע הזה.

#18

אמיר כהן

אמיר כהן

Temple University

אחרי מספר החלטות לא מספיק טובות בקריירה, ההחלטה לצאת למכללות בארצות הברית הייתה הטובה שעשיתי בחיי, גם מבחינת כדורגל וגם מבחינת לימודים והמשך החיים. דודי כמובן עשה הכל שזה יהיה הכי חלק וקל בשבילי ושהמקום גם יתאים לצרכים שלי. ללא ספק החוויה הכי גדולה בחיים שלי בזכות המתקנים שברמה עולמית ,תרבות הספורט בארה"ב, לימודים ברמה גבוהה , אנשים מכל מדינה בעולם שהפכו לחברים טובים, והכי חשוב ההנאה מהכדורגל.
Temple
Amir Cohen
Ori Arzi

#23

אורי ארצי

אורי ארצי

Drexel University

הבחירה לשחק כדורגל מכללות הייתה חד משמעית הטובה ביותר שקיבלתי בחיים. מעבר להזדמנות לשחק וליהנות מכדורגל ברמה גבוהה, קיבלתי את ההזדמנות לעשות תואר ראשון באוניברסיטה יוקרתית בארצות הברית, להכיר חברים חדשים ממדינות שונות בעולם, לעבור אתגרים ולחוות חוויות מדהימות שמעטים בגילי חווים.

#14

נדב דטנר

נדב דטנר

University Of Hartford

ההחלטה לעבור למכללות בארה"ב נבעה מהבנה שאפשר בעזרת הכדורגל להשיג משהו שהוא גדול יותר. חוויה מטורפת, בכך שאני זוכה לעשות מה שאני אוהב ברמה מאוד גבוהה, ללמוד לתואר ראשון, לרכוש שפה, ולהתחבר אנשים וחברים מכל העולם, ולשחק ולהתחרות בכל רחבי ארצות הברית. השתדרגתי ככדורגלן וכאדם ואני חי כל יום את הפריווילגיה של ללמוד ולעשות את מה שאני הכי אוהב ביחד.
Hartford
Nadav Datner
Lior Nesher1

#22

ליאור נשר

ליאור נשר

Temple University

המעבר לארצות הברית היה הצעד החכם ביותר שיכולתי לעשות. הצעד זה מאפשר לי לשלב לימודים אקדמיים מצויינים ובו זמנית לשחק כדורגל ברמה גבוהה עם מתקנים ברמה עולמית. הגעתי למקום שאני יכול להגשים את עצמי גם מבחינה ספורטיבית וגם אקדמאית. אני רוכש שפה חדשה, מכיר אנשים חדשים, חווה חוויות, מתבגר, נהנה כל יום ויום ובגדול פשוט חיי את החלום.
Temple

#9

ליעד מרדכי

ליעד מרדכי

California Baptist University

הגעתי למדינה זרה בלי ציפיות ועם הרבה תהיות איך החוויה של 4 שנים הולכת להיות. נכנסתי לאוניברסיטה מדהימה עם צוות סופר עוזר ודואג, מתקני כושר ברמה גבוהה ביותר, צוות אימון מקצועי ותומך בכל בעיה שיש, נחשפתי לתרבות שתומכת ועוזרת ללא גבולות, שחקנים שבאים מכל קצוות העולם. החוויה שלי היא מומלצת מאוד. הרצינות, המשמעת והאקדמיה היא ברמה גבוהה סה"כ. אני מאוד מרוצה וממליץ לכל אחד שיכול לעשות את זה ולעבור את החוויה הזאת, עם כל המשחקים הטיסות ובמיוחד שאתה יוצא בסופו של דבר גם עם תואר לכל דבר במקצוע שאתה רוצה.
Liad Mordechi
Omri Ezra

#22

עמרי עזרא

עמרי עזרא

Florida International University

ההחלטה לעזוב הכל ולעבור לשחק בארצות הברית היא ללא ספק ההחלטה הטובה בקריירה שלי. לשחק בליגת המכללות זו חוויה מדהימה, וההזדמנות לחוות את התנאים המצוינים והיחס המקצועני לכדורגל זו זכות גדולה!

#19

עדן אולירי

עדן אולירי

Seton Hall University

ההימור והליכה לקולג 'זו ההחלטה הקשה ביותר אך הכי טובה שקיבלתי בחיי. תנאים של כדורגל אירופאי, מקצועיות, אינטנסיביות, לימודים ברמה גבוהה עם יחס אישי, וכל כך הרבה חברים וחוויות חדשות לאורך הדרך.
Eden Oleary
Tomer Drimmer

#10

תומר דרימר

תומר דרימר

University of Hartford

סמסטר הסתיו הקרוב, מסיים את השנה השנייה שלי כספורטאית סטודנטית באוניברסיטת הרטפורד, קונטיקט שנה מלאה בחוויות מדהימות, החל מהיותי חלק מרכזי, גם מבחינה מקצועית וגם חברתית של קבוצת הכדורגל שלי, דרך היכרות עם אנשים שונים מכל רחבי העולם ויצירת חברויות בלתי צפויות, המשך בהצלחה בלימודים לתואר ושיפור האנגלית שלי על בסיס יומי. ממליץ לכל מי שיכול.
Hartford

#0

ניל שטראובר

ניל שטראובר

Florida Atlantic University

עם כל הספקות לעזוב את משפחתי וחבריי, אחרי היום הראשון במכללה, ידעתי שלקחתי את ההחלטה הנכונה. בעזרת כל צוות Horizon Life Sport קיבלתי את כל מה שצריך כדי לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי איזו מכללה מתאימה לי. מבחינתי, החלק הטוב ביותר הוא הפלטפורמה שמאפשרת לך לשלב כדורגל ואקדמיה בצורה מושלמת. צברתי הרבה חברים וניסיון מהתקופה כאן ומצפה להמשך ההרפתקה!
Florida Atlantic University
Neil Strauber
Omer Cohen

#21

עומר כהן

עומר כהן

Southern Illinois University Edwardsville

אי אפשר להסביר במילים את החוויה המטורפת של הקולג׳ים. מלהתאמן בחצי כח בארץ ולא להוציא את המקסימום מעצמי, לעשות סיבוב של 180 מעלות בגישה ובעבודה הקשה, בנוסף למתקנים המטורפים ולמעטפת שדוחפת אותך ומשגיחה עלייך באלף עיניים. ועם כל זה לעשות תואר שני באינטנסיביות עם חומר מעניין, הכנה לחיים שאחרי התואר וידע שמועבר מהמרצים שנחשבים לבין הטובים בעולם. זאת ללא ספק חוויה של פעם בחיים שמעצבת אותי בתור בן אדם.

#11

תומר זלוצובר

תומר זלוצובר

Fordham University

במהלך הקריירה שלי במכללות, חוויתי ימים נהדרים במגרש ומחוצה לו, יעדים, אסיסטים, חגיגות אליפות והמון זיכרונות יפים. עם זאת, גם התחזקתי מאוד. עמדתי בפני אתגרים, כמו מזג אוויר קר יותר ותרבות שונה לחלוטין שאפשרו לי ללמוד הרבה על עצמי. המעבר לארצות הברית אפשר לי לעשות צעד קדימה מכל הבחינות והייתי ממליץ לכל שחקן בעל אופי רציני שרוצה לדאוג לעתידו עבור אפשרות זו המשלבת ספורט ואקדמיה מהשורה הראשונה.
Fordham
Tomer Zlotsover
Omer Priyov

#25

עומר פריוב

עומר פריוב

Florida Atlantic University

מדובר בחוויה עוצמתית ומאתגרת הן מבחינת כדורגל והן מבחינה אקדמית. לשמחתי כבר בשנה הראשונה שלי, הצלחתי וזכיתי בתואר שכל שחקן צעיר היה רוצה לזכות. בנוסף, הכרתי חברים חדשים מכל העולם, שאחרי תקופה אינטנסיבית כזאת הופכים להיום חלק משמעותי מהחיים שלי. כבר עכשיו ברור לי שההחלטה להגיע לכאן הייתה מאוד נכונה לי.
Florida Atlantic University

#7

עמית חפר

עמית חפר

University Of San Diego

חוויה מדהימה! ללמוד באמריקה ולשחק כדורגל בזמן שאתה לא יכול להיות טוב מזה. מגורים לבד מחוץ למשפחה מלמדים אותך כל כך הרבה על עצמך ומכינים אותך לחיים.
San_Diego
Amit-Hefer
Itzik Efraim

#18

איציק אפרים

איציק אפרים

University Of Central Florida

סמסטר הסתיו הקרוב, מסיים את השנה השנייה שלי כספורטאית סטודנטית באוניברסיטת הרטפורד, קונטיקט שנה מלאה בחוויות מדהימות, החל מהיותי חלק מרכזי, גם מבחינה מקצועית וגם חברתית של קבוצת הכדורגל שלי, דרך היכרות עם אנשים שונים מכל רחבי העולם ויצירת חברויות בלתי צפויות, המשך בהצלחה בלימודים לתואר ושיפור האנגלית שלי על בסיס יומי. ממליץ לכל מי שיכול.
UCF

#10

נועם קולקובסקי

נועם קולקובסקי

University of Rhode Island

ההחלטה לבוא לארה"ב ולהפוך לספורטאי-סטודנט הייתה כנראה אחת הטובות שקיבלתי. השגת תואר ראשון תוך כדי משחק ברמה גבוהה זה בהחלט היה אתגר, אבל עכשיו, אחרי שסיימתי, אני יכול לומר שהאתגר הזה עיצב אותי לאדם שאני היום. חוויתי כמה מהרגעים המדהימים בחיי על המגרש עם החברים הכי טובים שלי, ועוד הרבה רגעים גדולים שיהיו זיכרונות שיהיו לי לנצח מחוץ למגרש. כילד ישראלי שתמיד חלם לשחק כדורגל, לטייל בעולם אחרי השירות הצבאי שלי, אבל גם הבטיח לאבא שלי לקבל את התואר הראשון שלי, ההזדמנות הזו הייתה מושלמת שכן היא שילבה את כולם בבת אחת.
Noam Kolakofsky
Eden Bokobza

#99

עדן בוקובזה

עדן בוקובזה

Embry - Riddle University

אני כיום סטודנט למנהל עסקים באוניברסיטה מדהימה הממוקמת בדייטונה ביץ׳ שבפלורידה. אני חלק מקבוצת הכדורגל של האוניברסיטה ומשחק כחלוץ של הקבוצה. ההחלטה לצאת למסע הזה יחד עם דודי הייתה ההחלטה הטובה ביותר שעשיתי. עם הזמן התאקלמתי אקדמאית ומקצועית והרגשתי שאני עושה צעד משמעותי לעבר עתיד טוב יותר, על המגרש ומחוצה לו.

#19

אמית ליבגוט

אמית ליבגוט

Embry - Riddle University

ההחלטה לעבור לארצות הברית ולשחק בקולג׳ היא חד משמעית ההחלטה הכי טובה שעשיתי בחיים. ההזדמנות לשלב לימודים וכדורגל ברמה גבוהה היא מדהימה ואסור לפספס אותה. היו לי הרבה חששות לפני המעבר, אבל הגעתי למקום מדהים עם אנשים טובים וכל התנאים כדי להצליח. אני ממליץ מאוד עבור כל ספורטאי שחושב על המעבר!
Amit Libgot
Rotem Weiss

#16

רותם וייס

רותם וייס

West Texas A&M University

הבחירה לטוס לארצות הברית ולעזוב הכל הייתה לא קלה, היו לי הרבה מחשבות איך אסתדר מבחינת השפה , הלימודים , ולהיות רחוק מהבית. עכשיו אחרי תקופה קצרה , אני יכול להגיד שעשיתי את הבחירה הנכונה, חווית הקולגים היא מדהימה, להרוויח תואר ראשון,שפה ,תרבות ולשחק תוך כדי זה מטורף. כל המתקנים – חדרי כושר , חדרי טיפולים , המגרשים ברמה הגבוהה ביותר! החוויות שאתה חווה זה משהו שאקח איתי לכל החיים. כשיש לך את כל המעטפת והתנאים האלו, אתה מרגיש את השיפור שלך כשחקן כדורגל וההתפתחות האישית שלך כבן אדם

#4

עילי שוויקה

עילי שוויקה

San Diego State University

ההחלטה לצאת לקולג' ללא ספק שינתה לי את החיים. אני לא יכול לדמיין איך חיי היו נראים אם לא הייתי יוצא למכללה. קשה לתאר במילים את השיפור העצום שחל בי הן מבחינה מקצועית (כדורגל) והן מבחינת ההתפתחות האישית כבן אדם. להיות ספורטאי במכללה בארה"ב זו פריבילגיה אדירה שהייתי ממליץ בחום לכל אדם ששואף גבוה.
Ilai Shvika
Alon Grod

#15

אלון גרוד

אלון גרוד

San Diego State University

הכדורגל ברמה מאד גבוהה, כולם רוצים להצליח ונותנים 100 אחוז בכל אימון בלי לזייף. הקבוצה היא כמו משפחה אחת גדולה. בכל מה שקשור לתנאים מסביב אתה מרגיש כאילו אתה משחק בריאל מדריד, הכל גדול וחדש. בהתחלה הלימודים היו קשים, כי זה בשפה זרה ולפעמים יש כיתות של 500 תלמידים, אבל בגלל שאני אתלט, ישר דאגו לתת לי עזרה והצמידו לי יועץ אקדמי ומורה פרטי בכל מקצוע שאני מתקשה בו ולאט לאט גם משתפרים בכל מה שקשור לאנגלית. החוויה היא מדהימה ואני מרגיש בר מזל שניתנה לי ההזדמנות לצאת ללמוד ולשחק בסן דייגו סטייט.

#1

חגי ילון

חגי ילון

Florida Atlantic University

ההחלטה לעזוב הכול ולטוס למכללות היא כנראה אחת ההחלטות הכי קשות שיש. אחרי שנתיים, אני יכול להגיד בלב שלם שזו ההחלטה הכי טובה שעשיתי. הרווחתי את האפשרות להתאמן ולשחק בתנאים שלא רואים בארץ ולשלב את זה עם לימודים אקדמאים. בנוסף לכל, החיים פה מהנים וכל יום הוא חוויה.
Florida Atlantic University
Hagay Jalon
Yanai Sayag

#8

ינאי סייג

ינאי סייג

Franklin Pierce University

אני שמח שניתנה לי ההזדמנות לעשות את הדבר שאני הכי אוהב, שזה כדורגל וגם לעשות תואר ראשון. ההבדל בין הכדורגל כאן לישראל, הוא שכאן אתה משחק על המגרש עם החברים הכי טובים שלך, מה שהופך את החוויה להרבה יותר מיוחדת. אני כאן רק חצי שנה ויש לי כבר חברים שהם כמו משפחה. בהחלט ההחלטה הטובה ביותר שקיבלתי בחיי.

#17

בן סירי

בן סירי

West Texas A&M University

כאחד שהגיע לקולג׳ים עם מטרה עיקרית להתקדם מקצועית בכדורגל, אני מקבל את כל התנאים שחלמתי עליהם בתור ספורטאי צעיר- מתקנים, טיפולים, חדרי כושר וציוד ברמה הכי גבוהה. גם מבחינה לימודית, לא תיארתי לעצמי שאקבל כל כך הרבה סיפוק מהצלחה אקדמאית, למרות כל הקשיים של לימודים בשפה זרה ויציאה יום יומית מאזור הנוחות שלי. במשפט אחד, מרגיש שאני דואג להווה ולעתיד שלי בו זמנית.
Ben Siri
Roy Shohat

#6

רוי שוחט

רוי שוחט

Barry University

כמו בכל החלטה גדולה וחשובה בחיים, היו לי ספקות ופחדים כשהגעתי לכאן לקולג' בארה"ב, אבל מהר יותר ממה שחשבתי, כולם נמוגו והפכו להתרגשות ומוטיבציה לעשות כמיטב יכולתי בכל דבר. עכשיו, אני באמת יכול לומר שזו הייתה ההחלטה הטובה ביותר עבורי, אני ממשיך להתפתח כשחקן, סטודנט וכאדם. השילוב בין ספורט ואקדמאים כאן מעוצב בצורה מושלמת, מה שעוזר לך לעשות את המיטב בשניהם. כמו כן, נדהמתי מרמת המתקנים ומסירותם של כל הצוות לעזור לכם להשתפר כאדם וכצוות. בנוסף לכל, הייתה לי ההזדמנות להכיר חברים הכי קרובים למשפחה מכל רחבי העולם, ולחוות חוויות שאזכור להמשך חיי.

#26

אופק פינטו

אופק פינטו

Adelphi University

כשהגעתי לפה, הכל היה שונה ומוזר בהתחלה אבל החברים לקבוצה והצוות המקצועי היו שם כדי לעזור לי להתאקלם בכל מה שהייתי צריך. האנגלית שלי השתפרה ברמות והלימודים רק הולכים ומשתפרים. מבחינת הכדורגל אני נמצא בקבוצה מדהימה שרק רוצה לזכות בכל תואר אפשרי, מתקנים ברמה גבוהה ויש את כל האמצעים להצלחה. רוב שחקני הקבוצה הם שחקנים מארצות זרות וזה מה שמחבר בין כולנו, מטיילים בלי סוף ביחד ומתגבשים יותר ויותר מרגע לרגע. שמח שהגעתי למקום שאני נמצא בו ואני בטוח שיהיה אפילו טוב יותר בהמשך.
Ofek Pinto
Sagi Rada

#4

שגיא ראדה

שגיא ראדה

Lee University

החוויה הכי מטורפת וחזקה שחוויתי. אני עושה את מה שאני הכי אוהב ולומד לתואר יחד עם זה. רמת הכדורגל גבוהה וקצב המשחק מהיר מאוד. אני פוגש אנשים מכל העולם, משפר את האנגלית שלי וגם נהנה מהחיים בקולג'. אני חווה כאן מקצוענות ברמה שלא נמצאת בשום מקום בארץ, בין אם זה במאמנים עצמם או בהשקעה בדבר קטן. מגרשי הכדורגל, חדרי הכושר וחדרי הטיפולים כולם ברמה הגבוהה ביותר שנתקלתי בהם. להגיע לכאן הייתה ההחלטה הטובה ביותר שקיבלתי בחיי.

#18

נועם קדם

נועם קדם

Fairleigh Dickinson University

חוויה מיוחדת ומאתגרת במיוחד. דורשת ממני להיות חזקה מנטלית ולא לוותר ברגעי קושי. אני ממליצה בחום.
Noam Kedem
Ben Friedlander

#4

בן פרידלנדר

בן פרידלנדר

Mercyhurst University

החוויה בארה"ב היא משהו מיוחד. קודם כל האפשרות להמשיך לשחק כדורגל ולא לוותר על החלום כשתוך כדי אני מבטח את עצמי עם תואר היא דבר לא מובן מאליו. האפשרות להתקדם מקצועית בארה"ב לכדורגל מקצועני היא מטרה אפשרית וריאלית, שכן אני מקבל את כל התנאים הנחוצים לכך. ממגרשים שאני יכול להתאמן בהם 24 שעות ועד חדר כושר ואוכל בריא במשך כל השבוע. ההתייחסות למקצוע והכבוד למקצוע הם דבר אחר לחלוטין בארה"ב, ועד שלא חווים את זה קשה להבין את ההבדל.

#21

נדיר גנטוס

נדיר גנטוס

Cal Poly Pomona University

אחד ההחלטות הכי קשות שהייתי צריך לקחת אי פעם, התבררה בסופו של דבר כהחלטה הכי טובה. שילוב בין לימודים וכדורגל ברמה גבוהה, להכיר אנשים מכל רחבי העולם ולספוג תרבויות חדשות, זה מסע שבו כל יום אתה לומד משהו חדש שמחשל אותך ובונה אותך ליום שאחרי הקולג׳. הציפיות מסטודנט-אטלט גבוהות מאוד. מצפים ממך להיות על גבול המושלם בכל אימון, משחק, שיעור או מבחן. זה חוויה של פעם בחיים – אז לכל מי שיש את ההזדמנות אני מציע לו שייקח את זה בשתיים ידיים, אתם לא תתחרטו, מבטיח!
Nadeer Ghantous
Omer Green

#16

עומר גרין

עומר גרין

Cal Poly Pomona University

אז הגעתי בפעם הראשונה שלי לארצות הברית לשחק כדורגל וללמוד. אמנם עבר זמן קצר, אבל אני יכול להגיד שכשהגעתי היה קשה להסתגל לתרבות החדשה ובעיקר לשפה הזרה. אבל עם הזמן, אני יכול להגיד שאני משתפר בכל המובנים ונהנה מרמת כדורגל גבוהה עם מתקנים, צוות אימון , ורמת אימונים ברמה הכי גבוהה. וכמובן משלב זאת עם לימודי תואר ראשון ברמה אקדמאית גבוהה. תוך כדי הגשמת המטרות שלי, אני חווה מדינה חדשה ומדהימה, חברים מכל העולם, והתבגרות מנטלית. מצפה להמשך הדרך בקוצר רוח.

#10

ניב פוגל

ניב פוגל

College Of Saint Rose

לעזוב הכל וללכת אל הלא נודע זה תמיד קשה, אבל כבר אחרי תקופה קצרה הכל הופך לחלום. זאת דוגמה מושלמת לכך שעבודה קשה כן משתלמת בסוף. זה שילוב של לימודים וכדורגל ברמה גבוהה עם המון הזדמנויות להגיע הכי רחוק שאפשר. פשוט חוויה מדהימה. ממליץ לכל מי שרוצה ויכול, שילך על זה בכל הכוח.
Niv Fogel
Sagi Hirsch

#14

שגיא הירש

שגיא הירש

Georgia Gwinnett College

אחרי חששות גדולים מהמעבר למדינה רחוקה עם תרבות שונה ושפה זרה, גיליתי פה אנשים מדהימים שקיבלו אותי בצורה הכי יפה שיש. לקח קצת זמן להתרגל ללמוד באנגלית, אבל קיבלתי עזרה מכל פרופסור כדי שאוכל להצליח גם בזה. המתקנים פה ברמה גבוהה מאוד, כמו גם רמת האימונים והידע של הצוות המקצועי והרפואי. אני מאושר שהגעתי לכאן וממליץ מאוד!

#14

יותם בלבול

יותם בלבול

West Texas A&M University

הגעתי למכללה בפעם הראשונה ולא היה לי מושג כמה הכל בגדול כאן. המתקנים כאן מהשורה הראשונה, טובים יותר מהרמות הגבוהות ביותר במדינה, צוות אימון רחב ברמה מעולה. הלימודים כאן מצוינים, מתחשבים מאוד בספורטאים ומנסים לעזור בכל מה שצריך. פשוט מדהים!
Yotam Balbul
Noam Stein

#12

נועם שטיין

נועם שטיין

Lee University

להגיע לאוניברסיטה בארה"ב ולשלב בין כדורגל, שזה הדבר שאני הכי אוהב לבין לימודים אקדמאים, רכישת שפה, היכרות עם תרבויות חדשות וחברים מכל העולם הייתה ההזדמנות הכי טובה שקיבלתי. הכרתי בארה"ב חווית ספורט אחרת. ההשקעה והיחס לכל נושא הספורט הוא משהו שלא הכרתי. לראות את המתקנים ואת כל היחס זה פשוט חוויה מתקנת למה שחוויתי בארץ.

#15

אנטואן טריפונוב

אנטואן טריפונוב

Post University

לפני שהגעתי לקולג' דאגתי מאוד מכל הקשיים שאעבור. אם זה מבחינת שפה וכדורגל, אבל אני יכול לומר שכל הדאגות שלי נעלמו ברגע שהגעתי. זה ללא ספק אחד הדברים הכי טובים שקרו לי אי פעם. הופתעתי מאוד מרמת הכדורגל, בנוסף לעובדה שאתה מכיר אנשים ממדינות שונות, רק מגבירים את החוויה.
Antoine Trifonov