מה אנחנו עושים

אנו, בהורייזון לייף ספורט מספקים עזרה מקצועית לכדורגלנים צעירים מוכשרים, גברים ונשים, להבין את התהליך, להגיש מועמדות, ובסופו של יום לקבל מלגות אתלטיות באוניברסיטאות אמריקאיות. אנחנו, באופן אישי, נסייע, נלווה ונעקוב אחרי כל צעד מתחילת התהליך שלנו ועד להגעתכם לקמפוס. אנחנו גם נמשיך לתמוך לאורך כל תקופת התואר. אנו מספקים הזדמנות מיוחדת לכדורגלנים צעירים להמשיך לשמר ולפתח את הקריירה הספורטיבית שלהם ובמקביל ללמוד ולהשיג תואר במוסדות האקדמיים המכובדים ביותר ברחבי ארה"ב.עומר פריוב

Tyler Junior College

 


מדובר בחוויה עוצמתית ומאתגרת הן מבחינת כדורגל והן מבחינה אקדמית. לשמחתי כבר בשנה הראשונה שלי, הצלחתי וזכיתי בתואר שכל שחקן צעיר היה רוצה לזכות. בנוסף, הכרתי חברים חדשים מכל העולם, שאחרי תקופה אינטנסיבית כזאת הופכים להיום חלק משמעותי מהחיים שלי. כבר עכשיו ברור לי שההחלטה להגיע לכאן היתה מאוד נכונה לי.

נדיר גנטוס

Cal Poly Pomona University"אחד ההחלטות הכי קשות שהייתי צריך לקחת אי פעם, התבררה בסופו של דבר כהחלטה הכי טובה. שילוב בין לימודים וכדורגל ברמה גבוהה, להכיר אנשים מכל רחבי העולם ולספוג תרבויות חדשות, זה מסע שבו כל יום אתה לומד משהו חדש שמחשל אותך ובונה אותך ליום שאחרי הקולג׳. הציפיות מסטודנט-אטלט גבוהות מאוד. מצפים ממך להיות על גבול המושלם בכל אימון, משחק, שיעור או מבחן. זה חוויה של פעם בחיים - אז לכל מי שיש את ההזדמנות אני מציע לו שייקח את זה בשתיים ידיים, אתם לא תתחרטו, מבטיח!! " 

יוני סורוקין

University of Central Florida

 


לפני שהגעתי ל-UCF היו לי הרבה ספקות ופחדים לגבי החיים כאן, הרחק מהמשפחה ומהחברים. כמו כן, לא ידעתי איך אני אסתדר עם הלימודים והשפה. עכשיו, כבר אחרי תקופה קצרה, אני יכול לומר שעשיתי הבחירה הנכונה להגיע לכאן. יש לי הזדמנות לפגוש אנשים מדהימים מכל העולם וללמוד על תרבויות השונות, בנוסף יש לי את האפשרות לקבל כמה עזרה שאני רק צריך במטרה להצליח בלימודים. מתקני הספורט - חדרי כושר, חדרי טיפולים ומגרשים נמצאים ברמה הגבוהה ביותר. וכן צוות האימון והצוות הרפואי מקצועיים מאוד ותמיד מחפשים איך לתרום ולעזור לשחקנים להשתפר. לא יכולתי לבקש יותר!

 

בהורייזון לייף ספורט

המשימה שלנו היא לחנך, להכין, ולספק לכדורגלנים צעירים מוכשרים, גברים ונשים, ברחבי העולם את ההזדמנות ללמוד באוניברסיטאות אמריקאיות. השחקנים שלנו יקבלו את ההזדמנות ללימודי תואר אקדמי, לשחק את הספורט שהם אוהבים, ולחוות את התרבות האמריקאית.

צור קשר

Map

ארה"ב
East 98th St.
Brooklyn, NY 11236

ישראל
אליכין - חוגלה 22
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.