השירותים שלנו

Company

הורייזון לייף ספורט מספקת מערך רחב של שירותים הכלולים בתהליך הקבלה למכללה וההשמה בה.

 

כל הפריטים להלן כלולים בחבילת השירותים שלנו:


הכנה למבחני ה-TOEFL / SAT

SAT וה-TOEFL הן בחינות סטנדרטיות הבודקות את רמת המיומנות בשפה האנגלית. הציונים שלך בבחינות אלה הם חלק מהקריטריונים העיקריים לקבלה לאוניברסיטאות. אנו עובדים עם ארגונים בעלי ניסיון שיוכלו להכין אותך לבחינות הללו בצורה הטובה ביותר, על מנת לספק לך את ההזדמנות להתקבל לאוניברסיטאות שיתאימו ליכולות ולכישורים האקדמאים שלך.

משחקי ראווה

חלק גדול מהאוניברסיטאות המובילות לא תתחייבנה מבחינה כספית לספורטאי, אלא אם כן הם יוכלו להתרשם מיכולותיו באופן אישי. אנחנו נארגן משחקי ראווה שיחשפו את הספורטאים שלנו עם מאמנים ומקבלי החלטות. זה יאפשר לכל ספורטאי להציג את הכישרון שלו ולקבל משוב ממאמנים ובסופו של דבר מלגת ספורט.

בניית קורות חיים ומכתבי המלצה

ישנם הרבה ספורטאים טובים שמחפשים מלגות. לפעמים מה שעושה את ההבדל הוא הסיפור חיים והניסיון שגורמים לך להיות מועמד טוב יותר וכך להיות מועדף על פני אחרים. אנחנו נעזור להמחיש את הניסיון והיתרונות שלך על פני שחקנים אחרים.פרופיל וידאו

מאמנים של אוניברסיטאות מקבלים מאות קטעי וידאו ביום מספורטאים שמעוניינים בקבלת מלגה. הם לא מסתכלים על 95% מהם בגלל שהם לא מצולמים בצורה נכונה. אנחנו נעזור עם הסרטון שלך ונרכיב פרופיל וידאו שיוכל להפגין את הכישרון בצורה האידיאלית ביותר.

אאמת

יעוץ לקבלת מלגה

אתה יכול להיות השחקן הכי טוב בעולם, אבל אם אין לך גישה אישית ישירה למאמנים, רוב הסיכויים שלא אותך יבחרו לגייס. לאחר שתמלא את כל הדרישות, אנחנו נייצג וננהל משא ומתן לקבלת מלגה בשבילך. המטרה שלנו היא להשיג לך מלגת ספורט מקסימלית התואמת את היכולות המקצועיות והאקדמאיות שלך.

התמחות קיץ

ברוב המכללות בארה"ב ישנן שתי חופשות סימסטר גדולות בחודשי החורף והקיץ. אנו מסייעים לספורטאים שלנו במציאת עבודה / התמחות במשרה חלקית כדי להמשיך להגשים את התשוקות שלהם ולעזור להם יותר לצבור ניסיון בתחום שבו הם רוצים לעסוק לאחר סיום לימודי התואר.ייצוג ספורטאים

אם יש כדורגלן שמצטיין במהלך תקופתו במכללה ומעוניין להמשיך לפתח קריירה מקצועית, אנו מספקים ייצוג ספורטאים בתחום הכדורגל ונוכל לעזור להגיע לרמה המקצוענית.

בהורייזון לייף ספורט

המשימה שלנו היא לחנך, להכין, ולספק לכדורגלנים צעירים מוכשרים, גברים ונשים, ברחבי העולם את ההזדמנות ללמוד באוניברסיטאות אמריקאיות. השחקנים שלנו יקבלו את ההזדמנות ללימודי תואר אקדמי, לשחק את הספורט שהם אוהבים, ולחוות את התרבות האמריקאית.

צור קשר

Map

ארה"ב
East 98th St.
Brooklyn, NY 11236

ישראל
אליכין - חוגלה 22
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.